seria a

Inter “slučajnim golom” ostao bez pobjede pred polazak u svlačionicu

salernitana inter
inter

Domaći su do boda stigli u 90. minuti kada je Antonio Candreva prevario golmana Onanu i izjednačio za konačnih Salernitana – Inter 1:1

Inter je na gostovanju kod Salernitane, u okviru 29. kola italijanske Serije A, ponovo kiksao. Nerrazzurri su uspjeli osvojiti smao bod.

Poveli su golom Robina Gosensa, iz 6. minute, nakon asistencije Belgijanca Romelua Lukakua.

Domaći su do boda stigli u 90. minuti kada je Antonio Candreva prevario golmana Onanu i izjednačio za konačnih 1:1. Canderva je pokušao centrirati, no lopta je na zaprepaštenje igrača Intera završila u mreži iza leđa Onane. Pogledajte OVDJE kako je to Canderva izveo! Treba spomenuti i da je golman domaćih činio čuda. Ochoa je uspio skinuti čak deset udaraca igračima Intera.

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko dobio je priliku tek pet minuta prije kraja utakmice. Ušao je u igru u 85. minutu.

Inter da kraja sezone očekuje grčevita borba za Ligu prvaka. Trenutno su na četvrtoj poziciji sa 51 bod, kao i trećeplasirani Milan. Roma ima jedan manje, a Atalanta tri boda manje.