Dijamant je bio ljut

Inzaghijev pokušaj da zagrli Džeku nije baš dobro prošao

ezgif-5-69ed955889

Nogometaši Intera upisali su vrijednu gostujuću pobjedu u prvom četvrtfinalnom susretu UEFA-ine Lige prvaka protiv Benfice rezultatom 2:0.

Od prve minute u redovima Intera igrap je i kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko.

Dijamant je protiv Benfice nastavio niz bez pogotka, ali je i pored toga pružio veoma dobru partiju.

Džeko je igru napustio u 63. minuti, a zamijenio ga je Romelu Lukaku. Po izlasku iz igre Simone Inzaghi je želio zagrliti Džeku, ali to nije baš dobro prošlo po trenera Intera.

Nezadovoljan zbog još jedne partije bez pogotka naš nogometaš baš i nije bio zainteresovan za svog trenera.

Džeko je ove sezone za Inter odigrao 42 utakmice, postigao 11 golova i upisao 5 asistencija.