uz podršku torcide

Juniori Hajduka senzacionalno izbacili Manchester City iz Lige prvaka

Split: Osmina finala Lige prvaka mladih, Hajduk – Manchester City
28.02.2023., Split - 1/8 finala Lige prvaka mladih, HNK Hajduk - FC Manchester City. Mate Antunovic Photo: Milan Sabic/PIXSELL

Nošeni velikom podrškom Torcide mladi hajdukovci su slomili goste golovima u 23. i 33. minuti

Juniori Hajduka napravili su senzaciju i pobjedom 2:1 na Poljudu izbacili Manchester City u osmini finala Lige prvaka mladih.

Golove za splitsku momčad zabili su Roko Brajković i Mate Antunović, a za City je pogodio Oscar Bobb.

Hajduk će u četvrtfinalu u gostima igrati protiv boljeg iz ogleda Borussije Dortmund i PSG-a.

Nošeni velikom podrškom Torcide mladi hajdukovci su slomili goste golovima u 23. i 33. minuti. Prvo je Roko Brajković nakon greške golmana Cityja zabio s 20 metara u praznu mrežu.

Deset minuta kasnije je Noa Skoko sjajno proigrao Matu Antunovića koji je pogodio prvi kut gostujućeg gola

Torcida je u velikom broju došla na Poljud podržati mlade igrače Hajduka. Iako se utakmica igrala na radni dan od 14 sati, na tribinama je bilo 10 hiljada navijača. Na društvenim mrežama komentariše se kako je atmosfera bila sjajna, pogotovo jer se ne radi o seniorskoj utakmici.

“Odbijam vjerovati da je ovo utakmica juniora”, napisao je jedan korisnik Twittera uz video navijanja.