Prijateljski meč

Kadeti BiH poraženi od Sjeverne Makedonije, Dizdarević strijelac

kadeti reprezentacija u17

BiH je do kraja imala priliku da postigne još jedan pogodak, nakon što je dosuđen novi penal

Kadetska nogometna “U-17” reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u Ljubuškom od Sjeverne Makedonije sa 1:3 u prvom od dva zakazana prijateljska meča.

Gosti do prednosti dolaze u 38. minuti golom Ardijana Chilafija, koji dvije minute kasnije postiže i drugi pogodak za svoju selekciju.

Reprezentacija BiH u 62. minuti uspjela je smanjiti zaostatak golom Denisa Dizdarevića sa 11 metara, ali je pobjedu Makedonaca potvrdio Dashmir Elezi u 84. minuti.

BiH je do kraja imala priliku da postigne još jedan pogodak, nakon što je dosuđen novi penal. Ovoga puta udarac Alema Japaura odbranio je golman Stefan Tasev.

Iste selekcije će u Ljubuškom odigrati još jedan meč 14. februara u 10:30 sati.