Kakav debi Balotellija: Prvo častio suigrače, pa zabio dva gola

balotelli_nica

Mario Balotelli dobio je ovacije stadiona u Nici uoči početka utakmice protiv Marseillea od najvjernijih navijača, a potom im uzvratio s dva gola u debiju.

Prvi je zabio već nakon sedam minuta, a drugi izjednačujući u 78. minuti. Nekoliko minuta prije kraja Younes Belhanda zabio je za pobjedu Nice 3:2.

Balotelli nije mogao bolje zamisliti svoj debi, ali ono što je učinio po dolasku u klub oduševilo je njegove suigrače.

Uoči upoznavanja s novim kolegama navratio je u trgovinu i pokupio poklone u vrijednosti 15.000 eura za svoje nove suigrače. Na treningu se pojavio s dizajnerskim odjevnim predmetima koji koštaju oko 500 eura komad i podijelio ih kolegama.

Navijače je, izgleda, osvojio besplatno jer su ga na stadionu uoči utakmice protiv Marseillea dočekali gromoglasnim ovacijama.