Kako se Matić skoro potukao s cijelom klupom Kostarike (VIDEO)

matic kostarika333

Srbija je pobijedila Kostariku 1:0 u 1. kolu grupe E Svjetskog prvenstva u Rusiji.
Izabranici Mladena Krstajića slavili su prekrasnim golom Aleksandra Kolarova iz slobodnog udarca u 56. minuti, a da je u završnici bila malo koncentriranija, mogla je slaviti i većom razlikom.

Osim gola i još nekoliko prilika Srbije najzanimljiviji trenutak dogodio se u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Nemanja Matić je u želji da mu uzme loptu nasrnuo na pomoćnog trenera Kostarike i odjednom se pred klupom te reprezentacije stvorila gužva.

Matić se nekoliko trenutaka naguravao s cijelom klupom Kostarike, a situacija se smirila tek nakon što su došli sudije, srpski selektor i još nekoliko srpskih igrača.

“Nismo nasjeli, znali smo da će nas provocirati. Oni su veliki fanatici i znali smo što nas čeka, ali smo pokazali da ni mi nismo baš slabi”, rekao je Matić nakon utakmice, prenosi Index.hr.