Kvalifikacije za SP

Kakva utakmica u Osijeku, Hrvati imaju velikih problema sa Slovacima

New Project (40)

U Grupi H igra se još jedan meč. Rusija vodi protiv Slovenije u gostima s 2:1

Nastavljene su Kvalifikacije za SP u Kataru. Sjajnu utakmicu u Osijeku igraju Hrvatska i Slovačka u okviru 8. kola Grupe H.

Po kišnom i hladnom vremenu Slovaci su dodatno ohladili domaće navijače u 20. minutu susreta kada je Schranz pogodio nakon ubačaja Hamšika.

Samo pet minuta trebalo je Hrvatskoj da izjednači. Već u 25. minutu Kramarić vraća stvari na početak.

I kada se činilo da će prvo poluvrijeme završiti 1:1, novi šok za Hrvatsku, Haraslin pogađa za 2:1.

I prije nego će sudac odsvirati kraj, već u sljedećem napadu Kramarić je zamalo ponovo pogodio.

No, ovaj put, samo minutu nakon novog gola Slovaka, Kramarić pogađa stativu.

U Grupi H igra se još jedan meč. Rusija vodi protiv Slovenije u gostima s 2:1. Trenutno Rusi imaju tri boda više od Hrvatska. Podsjećamo, ove dvije selekcije u posljednjoj utakmici kvalifikacija igraju na Poljudu. Malta i Kipar nešto ranije odigrali su meč bez pobjednika, 2:2.