Kakvo poluvrijeme na Olimpicu: Lulićev Lazio utrpao pet komada Palermu

immobile

Nakon prvih 45 minuta utakmice 33. kola italijanske Serije A između Lazija i Palerma na semaforu je stajalo 5:0. Dva gola Imobillea i tri Keite, Laziju su vjerovatno već osigurala nova tri boda.

Bh. reprezentativac Toni Šunjić od prve minute zaigrao je u zadnjoj liniji gostiju, i nema sumnje da će se po lošem dugo sjećati gostovanja u Rimu. Na drugoj strani, u dresu Lazija od prve minute je igra i naš Senad Lulić.

S dva gola u prvih 45 minuta protiv Palerma, Ciro Immobile je došao do brojke od 20 golova ove sezone, i još uvijek je relativno daleko od našeg Edina Džeke koji dijeli prvu poziciju s Belottijem iz Torina.

U duelu Chieva i Torina gosti vode 2:0 golovima Ljajića i Zappacoste, tako da je Belotti i dalje na brojci 25 koliko ima i Džeko. Podsjećamo, Džeko će sutra imati priliku osamiti se na čelu liste strijelaca u duelu protiv fenjeraša Pescare. Dobra vijest za Džeku je da ni Gonzalo Higuain (23 gola) danas nije imao svoj dan.

Napoli je odigrao tek 2:2 u gstima kod Sassuola, a Higuan nije pogađao.