odgovorio na provokacije

Kapiten Chelseaja se obračunao s navijačima nakon poraza od Arsenala

azpi

Chelsea je izgubio od Arsenala 4:2 u 25. kolu Premier lige. Junak Topnika je napadač Eddie Nketiah, koji je zabio vodeći gol za 1:0 u 13. minuti. U 17. je Timo Werner pogodio za 1:1, a Emile Smith Rowe je u 27. doveo Arsenal u novo vodstvo.

Cesar Azpilicueta je u 32. minuti izjednačio na 2:2, a junak Nketiah u 57. za 3:2 Arsenala. Konačnih 4:2 postavio je Bukayo Saka golom iz penala u 92. minuti, i to nakon što je Azpilicueta napravio ne baš najpametniji prekršaj.

Poraz u gradskom derbiju teško je pao Chelseajevom kapitenu i strijelcu Azpilicueti.

Nakon utakmice posvađao se s jednim navijačem. Španca je naljutilo to što mu je navijač nešto dobacivao te mu ironično aplaudirao.

Azpilicueta mu je prišao i žestoko krenuo u raspravu, no na kraju se sve smirilo jer je navijač počeo smirivati situaciju. Emotivni kapiten se još malo zadržao u raspravi prije nego što je otišao u svlačionicu.