Kolašinac asistent u pobjedi Schalkea, Koln slavio u Gladbachu

schalke

U terminu od 15:30 odigrano je pet utakmica 11. kola njemačke Bundeslige. Schalke je na gostovanju kod Wolfsburga slavio 1:0.

Nakon poprilično slabog prvog poluvremena gosti su prograli u nastavku i nakon nekoliko promašenih prilika, ipak u 83. minuti došli do pobjede.

Leon Goretzka je na dodavanje Seada Kolašinca unutar šestnaesterca iz voleja poslao loptu po sredini gola. Kolašinac je igrao cijelu utakmicu, a u 85. minuti dobio je i žuti karton.

Hertha je na gostovanju kod Augsburga odigrala 0:0. Ibišević je igrao cijeli susret za Herthu, a u 84. minuti dobio je žuti karton.

Ingolstadt je kod Darmstadta slavio 1:0 golom Hartmana u 68. minuti.

Mainz je na svojoj Opel Areni svladao Freiburg 4:2. Imali su domaćini 2:0 na poluvremenu golovima Bungerta u 15. te Mallija iz penala u 20. minuti, a Grifo je smanjio za goste u 67. minuti.

U 82. Bell je pogodio za domaćine, a tri minute kasnije Petersen je smanjio.

Konačnih 4:2 za domaćine postavio je Onisiwo u sudačkoj nadoknadi.

Borussia Mönchengladbach je kod kuće izgubila od Kölna 2:1.

Poveli su domaćini golom Stindla u 32., a izjednačio je Modeste u 59. minuti.