Kolašinac bolji od Begovića, težak poraz Bešićevog Evertona VIDEO

kolasina

Završeno je šest utakmica 4. kola Premiershipa.

Sead Kolašinac igrao je svih 90 minuta u drugoj pobjedi Arsenala ove sezone. Topnici su na svom stadio s 3:0 pobijedili Bournemouth na čijem golu je stajao Asmir Begović.

Upravo je Kolašinac asistirao Wellbecku u 6. minutu kada su Topnici načeli goste.

Wellbec je zabio još i u 50. minutu za konačnih 3:0, a prije toga asistirao je Lacazetteu za drugi gol Arsenala u 27. minutu.

Everton je teško stradao pred svojim navijačima od Tottenhama. Završilo je 0:3, a Muhameda Bešića nije bilo u zapisniku.

U ostalim mečevima postignuti su sljedeći rezultati: Brighton – WBA 3:1, Leicester – Chelsea 1:2, Southampton – Watford 0:2, Manchester City – Liverpool 5:0.

Večeras je na programu još jedna utakmica, sastaju se Stoke City i Manchester United. Ekipa Josea Mourinha u ovu utakmicu ulazi s tri pobjede ove sezone i gol razlikom 10:0.