liga evrope

Kolašinac laktom prizemljio Callejona, pogledajte kako Chelsea puni mrežu Slavije

callejon

Arsenal je poveo u 36. minutu preko Lacazettea i sada u ukupnom skoru vodi 3:0

U toku je revanš utakmice četvrtfinala Lige Evrope. Derbi večeri igraju Napoli i Arsenal, a naš Sead Kolašinac igra od prve minute u dresu Topnika. Arsenal je poveo u 36. minutu preko Lacazettea i sada u ukupnom skoru vodi 3:0.

Najbolju priliku za Napoli u prvom dijelu imao je Callejon u 17. minuti, čiji udarac sjajno fantastično Petr Cech.

Callejom je nekoliko minuta prije toga imao žestok duel s Kolašincem, nakon kojeg je završio na travi. Zanimljivo je da Kolašinac za ova start nije dobio žuti karton…

U preostala tri duela, Chelsea je za 27 minuta natrpao mrežu Slavije iz Praga. Plavci vode 4:1, a jedini gol za goste postigao je Soucek (26. minuta). Pedro je pogađao dva puta (5. i 27. min) za Chelsea, jednom Giroud (17.), a Deli pogodio vlastitu mrežu u 10. minutu.

Frankfurt vodi protiv Benfice 1:0 golom Kostića (37. min) (prvi meč završen 4:2 za Portugalce), a Valencija identičnim rezultatom protiv Villareala golom Latorrea (13. min) (prvi meč 3:1 za Valenciju).