kolasinac atalanta
Saed Kolašinac

Milan Đurić je bio strijelac utješnog gola za svoj tim u sudijskoj nadoknadi

Bosanskohercegovački reprezentativac Sead Kolašinac postigao je danas prvijenac u dresu Atalante.

Tim iz Bergama gostovao je Laziju u Rimu, te je poražen s 3:2 u sjajnoj utakmici.

Vodio je Lazio već od 11. minute sa velikih 2:0 nakon autogola De Ketelaerea i pogotka Castellanosa, a Atalanta se u meč vratila preko Edersona u 33. minuti.

Muk na Olimpicu nastao je kada je Kolašinac u 63. minuti sjajno pogodio glavom nakon ubačaja Koopmeinersa i poravnao na 2:2. Kolašincu je to bio prvi gol u dresu Atalante od dolaska iz Marseillea. Bh. reprezentativac odmah je osigurao sebi mjesto u ekipi iz Bergama i dobio minutažu u svih osam utakmice koje je njegov klub odigrao u Seriji A ove sezone.

Ipak, Lazio je uspio u finišu da vrati prednost i upiše pobjedu i tri boda. Donio mu ih je Vecino golom u 83. minuti meča.

Postavio je konačnih 3:2.

Gol Kolašinca, prvi u dresu Atalante, pogledajte NA OVOM LINKU!

Pogodio i Đurić

Također, gol je danas postigao i Milan Đurić. Bivši Zmaj je pogodio u porazu svoje Verone od Frosinonea u gostima (2:1).

Đurić je bio strijelac utješnog gola za svoj tim u sudijskoj nadoknadi.