Komentatori u transu nakon što se Kostarika plasirala u Rusiju

kostarika

Nogometaši Kostarike plasirali su se na drugo uzastopno Svjetsko prvenstvo remijem u San Joseu protiv Hondurasa 1:1. Utakmica se trebala igrati u noći na subotu, ali je odgođena za 24 sata zbog vremena.

Keyloru Navasu i društvu dovoljan je bio i bod na domaćem terenu do kojeg su došli dramatičnim golom u šestoj minuti sudijske nadokande.

Honduras je vodio od 66. minute kad je zabio Hernandez da bi neviđeno slavlje na stadionu, ali i u komentatorskim kabinama pokrenuo Kendall Waston pola sata kasnije.

Kostarika u zadnjem kolu gostuje u Panami koja bi joj bila direktni konkurent da je Honduras pobijedio, ali ta utakmica za njih više neće imati nikakvu rezultatsku važnost. Kostarikanci su ovim remijem pomogli i SAD-u kojemu je sad u zadnjem kolu dovoljan i bod kod otpisanog Trinidada i Tobaga.