seria a

Kruniću poluvrijeme u velikom preokretu Milana na San Siru

New Project (61)

Ovom pobjedom Milan je preuzeo lidersku poziciju od Napolija s 22 boda

Verona je za 25 minuta šokirala Milan na San Siru i povela s 2:0 u utakmici 8. kola Serie A. Caprari je prvo zabio u 7. minutu na asistenciju Velosa, a u 24. minutu bilo je već 2:0 za goste.

Nakon akcije iz VAR sobe, dosuđen je penal za goste koji je iznudio hrvatski interenacionalac Nikola Kalinić, a gol pretvorio Barak.

Da stvar bude gora po crveno-crne, u 36. minutu bili su prinuđeni napraviti prvu izmjenu, nakon što se povrijedio hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Na startu drugog dijela, trener domaćih Pioli u igru je ubacio i našeg Radeta Krunića.

U 59. minutu Leao, koji je ušao umjesto Rebića, asistira Giroudu za 1:2 na semaforu.

U 76. minutu ponovo je VAR u akciji, ovaj put penal za Milan. Faraoni je srušio Samuel Castilleja koji je u igru ušao zajedno s Krunićem, a Kessie pogodio s bijele tačke za 2:2.

Minutu nakon izjednačenja u igru ulazi i Zlatan Ibrahimović, a dva minuta kasnije Milan vodi 3:2. Gunter je sa dva, tri metra pogodio vlastitu mrežu. Bilo je to sve što se golova tiče, Milan je priveo utakmicu kraju i slavio novu pobjedu.

Ovom pobjedom Milan je preuzeo lidersku poziciju od Napolija s 22 boda.

Napoli sutra igra svoju utakmicu 8. kola, i u slučaju domaće pobjede protiv Torina ide na +2.