Krvavi Ibišević zaradio direktni crveni karton (VIDEO)

ibis

Fudbaleri Herthe poraženi su od Mainza na gostovanju sa minimalnih 1:0 u okviru 6. kola Bundeslige.

Strijelac jedinog gola bio je De Blasis u 54. minuti sa jedanaest metara. Vedad Ibišević je u timu iz Berlina odigrao 90 minuta, a onda je u sudijskoj nadoknadi zaradio direktan crveni karton.

Ibišević je isključen zbog udaranja protivničkog igrača, a prilikom “okršaja” našem napadaču je razbijena arkada te je teren napustio okrvavljenog lica.

Hoffenheim je sa 2:0 bio bolji od Schalkea. Strijelac prvog gola je bio Geigar koji je pogodio u 13. minuti. Konačnih 2:0 postavio je Ruup u 94. minuti.

Werder i Freiburg odigrali su 0:0, a Izet Hajrović je u ekipu iz Bremena odigrao posljednjih 12 minuta meča.