Lazio prokockao vodstvo protiv Sampdorije, Sassuolo slavio u Torinu

sampdoria

Sampdoria je pobijedila Lazio s 2:1, a gostu iz Rima su pred kraj prvoga dijela promašili jedanaesterac.

Filip Đorđević je već u trećoj minuti nakon ubačaja Candreve pogodio glavom za vodstvo Lazija, a izjednačio je je Fernando u 20. minuti.

Dodo je u 44. minuti skrivio jedanaesterac, ali je Emiliano Viviano odbranio jedanaesterac Antoniju Candrevi. Pobjedu Sampdoriji je deset minuta prije kraja susreta osigurao Modibo Diakite.

Sassuolo je s 3:1 slavio na gostovanju kod Torina. U drugoj je minuti Sassuolo poveo pogotkom Nicole Sansona, ali je Torino uspio izjednačiti pet minuta kasnije. Strijelac je bio Bruno Peres. Novi vodeći pogodak smo vidjeli u 75. minuti, a zabio je Federico Peluso nakon ubačaja iz kornera. Konačnih 3:1 je postavio Marcello Trotta u petoj minuti nadoknade.

Atalanta je s 1:0 dobila Chievo, a pogodak odluke je postigao Marco Borriello u 55. minuti igre. Gomez je 15 minuta prije kraja dobio direktan crveni karton pa je Atalanta utakmicu završila s igračem manje.

Bologna je pobjedom od 2:0 svladala Genou pred svojim navijačima.

Emanuele Giaccherini je u 12. minuti pogodio za vodstvo, a Sergio Floccari je u 63. minuti postavio konačni rezultat.