premijer liga bih

Leotar savladao Željezničar, golom nakon konfuzije u odbrani gostiju

zeljeznicar-leotar-handzic-hodzic-cocalic-amoah-beganovic-1200×801 (1)

Gosti su pokušavali stići do izjednačenja, ali im je teško polazilo za rukom da kreiraju pravu šansu

U okviru 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine FK Leotar je savladao FK Željezničar rezultatom 1:0.

Leotar je poveo u 32. minuti. Došlo je do konfuzije u odbrani Želje, desila se praktički neshvatljiva greška, a u gužvi se najbolje snašao Dennis Stojković i pogodio za 1:0.

Odličnu priliku za izjednačenje Željezničar je imao u 45. minuti. Drljo je šutirao iz dobre pozicije, Puletić je dobro odbranio, pa je Leotar na odmor otišao sa minimalnom prednošću.

U 68. minuti Plavi su u dobroj prilici – Hodžić je šutirao pored gola.

Gosti su pokušavali stići do izjednačenja, ali im je teško polazilo za rukom da kreiraju pravu šansu. Očekivala se bolja partija izabranika Edisa Mulalića.