Liga prvaka

Liverpool korača ka polufinalu; u Londonu, ruka, VAR, penal – odbrana!

tott

U Londonu i Liverpoolu se igraju prvi mečevi četvrtfinala Lige prvaka

Na Anfieldu se večeras igra prva četvrtfinalna utakmica Lige prvaka između Liverpoola i Porta, a domaći tim je već u petom minutu meča uspio da povede, iz prva prave prilike u ovom duelu.

Sve je počelo od Manea, koji je pretio sa lijeve strane, u visini kaznenog prostora, odakle je proslijedio loptu za Firmina, koji vraća na ivicu šesnaesterca za Keitu, a ovaj šalje loptu u Casillasovu mrežu.

Doduše, ona je na putu ka golu nekoga i zakačila od gostujućih igrača i prevarila iskusnog golmana – 1:0.

Drugi gol “redsi” su zabili preko večeras sjajnog Firmina u 26. minuti.

U drogom večerašnjem meču gledamo okršaj engleskih klubova, Tottenhama i Manchester Cityja.

U utakmici koja je za sada bez pogodaka, gleda se žestok nogomet u oba pravca.

Najznačijini trenutak za istaknuti se desio u 13. minuti kada je Lloris odbranio jedanaesterac Agueru, nakon što je sudac Kuipers nakon gledanja VAR-a dosudio najstrožiju kaznu.