Lončar zadovoljio na debiju, Kvržić asistent

951d6c2294ab4374c3ab0da7d9833d9a_L

Nogometaši Rijeke pobijedili su jučer viceprvaka Malte Balzan rezultatom 2:1, u prvoj pripremnoj utakmici odigranoj na pomoćnom terenu u kampu na Rujevici. Bijeli su pred oko 300 gledalaca prvi put zaigrali nakon kraće pauze i završetka prvenstva. U ranoj fazi povela je Rijeka golom Puljića na asistenciju Kvržića. U nastavku je izjendnalio Lepović, a pobjedu Rijeci u finišu susreta donio je Maxwell Acosty.

Lošu utakmicu s nezapaženim trenucima odigrao je desni bek Mario Pavelić na čiju igru je više puta Kek imao jasne primjedbe s klupe, dok su Stjepan Lončar i Petar Mamić bili solidni, navode mediji u Hrvatskoj.

Lončar je inače odigrao drugo poluvremene, dok su Kvržić i Grahovac bili starteri.