Ludnica u Firenci pripala domaćinu, Icardi opet puše Džeki za vratom

icardi1

U Firenci je viđe prava nogometna ludnica u utakmici Fiorentine i Intera. Mreže su se tresle čak devet puta.

Nakon prvih 45 minuta Inter je vodio s 2:1, ali je na kraju izgubio s 4:5!

Povela je Fiorentina u 23. minutu kada je zabio Vecino, nakon čega su Perišić (29.) i Icardi (34.) okrenuli rezultat u korist Intera.

Drugo poluvrijeme počelo je promašenim penalom Bernardeschija (Fiorentina) u 52. minutu.

Golijada domaćih je počela u 63. minutu. Pogađali su redom Astori (63.), Vecino (64.), Babacar (70.) i opet Babacar (79.). U tom trenutku bilo je 5:2. Dva minuta prije kraja Icardi je pogodio drugi put, a u sudačkoj nadoknadi i treći put na utakmici, za konačnih 5:4 na semaforu.

S tri gola protiv Fiorentine Icardi se vratio u utrku za najboljeg strijelca Serija A. Zabio je ukupno 24, i sada ima samo gol manje od Džeke i Belottija koji su po 25 puta pogađali ove sezone.

Belotti će u nedjelju sa svojim Torinom u goste Chievo, dok će Džeko i njegova Roma u ponedjeljak gostovati kod davljenika Pescare, ekipe koja ima najlošiju odbranu lige sa 70 primljenih golova.

Prije ove utakmice svoj susret 33. kola odigrali su Atalanta i Bologna. U meču s pet golova, uspješniji su bili domaći, 3:2.