Lulić i društvo se ne šale, 14 komada u četiri utakmice (VIDEO)

keita lulic334

Lazio našeg Senada Lulića nastavio je sjajnu pobjedničku seriju u italijanskom nogometnom prvenstvu.

Lulić i društvo slavili su i u četvrtoj utakmici u nizu, ovaj put protiv Cagliarija s 3:0.

Strijelci u pobjedi Lazija bili su Immobile (7, 14. minuta), te Bastos (49. minuta). Senad Lulić odigrao je cijelu utakmicu s kapitenskom trakom na ruci.

S tri gola protiv slabašnog Cagliarija “nebesko-plavi” iz Rima zabili su ukupno 14 golova u posljednje četiri utakmice, a pri tome primili tek dva.

Zanimljivo je spomenuti da je odbrana Lazija doživjela totalni preporod u zadnje četiri utakmice. Naime, prije sjajne serije pobjeda, Lazio je u pet utakmica primio čak osam golova.

Večerašnjom pobjedom stigli su na četvrtu poziciju sa samo tri boda zaostatka od lidera na tabeli, Napolija.

Isti broj bodova (22) kao i Lazio ima i Juve na trećoj, dok Inter ima 23 boda na drugoj poziciji. U narednom kolu Lulića i njegove suigrače očekuje gostovanje Bologni koja je danas poražena na gostovanju kod Atalante (0:1).