Manchester United izgubio od Brightona

manchester united brighton

Prvi kiks ove sezone ostvarila je ekipa Manchester Uniteda nakon što su u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa Premier lige izgubili rezultatom 3:2 na gostovanju kod Brighton & Hove Albiona.

U razmaku od dvije minute Brighton je vodio sa 2:0 nakon golova Murraya i Duffyja u 25. i 27. minuti. Romelu Lukaku vratio je nadu Unitedu pogotkom u 34. minuti. I kada se činilo da će se Crveni Vragovi vratiti u utakmicu, samo 10 minuta kasnije primili su novi pogodak. Ovoga puta precizan je bio Gross iz jedanaesterca koji je skrivio stoper gostiju Baily. Rezultat je golom iz penala u posljednjim trenucima za goste popravio Pogba, ali nije bilo dovoljno vremena da ekipa Josea Mourinha stigne barem do boda.

Nakon pobjede u prvom kolu protiv Leicestera 2:1, United tako upisuje prvi kiks sezone već u drugoj utakmici.

U sljedećem kolu čeka ih derbi lige na Old Traffordu protiv Tottenhama, a Brighton u gostima igra protiv još jednog velikana engleskog nogometa, Liverpoola.