Mane srušio Spurse: Liverpool upisao prvu pobjedu u 2017. godini

mane

Liverpool je u derbiju 25. kola Premier lige na Anfieldu srušio Tottenham i stigao do prve pobjede u 2017. godini.

Junak pobjede bio je Sadio Mane koji je zabio oba gola.

Prvi je zabio u 16. minuti kada je pobjegao obrani Spursa i lagano zabio za 1:0.

Samo dvije minute kasnije pogriješila je obrana gostiju, baš je Mane uzeo loptu pa dao za Lallanu čiji udarac brani Lloris, lopta se odbija do Firmina, ali i njega čita golman Tottenhama, ali treća je bila sreća za “redse” jer udarac Manea bio je neobranjiv.

I u nastavku prvog poluvremena gledali smo sjajan nogomet s prilikama na obje strane, ali golova više nije bilo.

Drugo poluvrijeme potpuno drugačija slika od prvog, bez prilika, potpuna kontrola Liverpoola te sigurno čuvanje vodstva.

All Goals HD – Liverpool 2-0 Tottenham – 02.11… by Live1Goals

Kane je bio poprilično indisponiran, “Spursi” nisu uspijevali da mu iskreiraju neku bolju priliku, odbrana i vezni red Liverpoola su dobro odradili svoj posao.

Ispostavilo se da je Mane u 16. i 18. minutu postigao i jedine golove na meču, ekipa Jurgena Kloppa je trenutno četvrta sa 49 bodova, dok je Tottenham drugi sa 50 bodova, koliko ima i Arsenal.