Maradona se večeras bukvalno devastirao??? VIDEO

diego devastacija

Argentina je večeras u šokantnoj završnici svoje grupe na Mundijalu u Rusiji pobijedila Nigeriju i provukla se u osminu finala, gdje ih čeka Francuska.

Gaučosi su slavili s 2:1, golovima Lionela Messija (14.) i Marcosa Roja (86.). Jedini gol za Nigeriju postigao je Moses iz penala u 51. minutu, koji je potvrđen nakon pregledavanja snimka.

Legendarni Diego Armando Maradona bio je na tribinama. U svom elementu! U trenucima kada su Argentinci zabijali golove, Diego je padao u trans, a ako je suditi po njegovim očima, ali i načinu na koji je napustio tribine, nije mu bilo nikako dobro.

Jesu li u pitanju zdravstveni problemi ili klasična “devastacija”, procijenite sami.

Na snimku koji je objavio španski AS vidi se kako nekoliko osoba pomaže Maradoni da izađe sa tribina nakon što je završila utakmica između Argentine i Nigerije…

Ni tokom meča nije baš najbolje stajao na nogama…

No, kada su žene u pitanju, skupio je snage.

Pogledajte kako je Maradona izgledao nakon drugog gola Argentine koji je zabio Rojo u 86. minutu meča…