bh. reprezentativac

Menalo zabio protiv Genka, ali Dinamo nije uspio pobijediti

Zagreb: Dinamo golom Luke Menala poveo u utakmici protiv Genka
25.11.2021., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Europska liga, skupina H, 5. kolo, GNK Dinamo Zagreb - KRC Genk.

Dinamo je poveo u 35. minuti golom reprezentativca Bosne i Hercegovine Luke Menala

Fudbaleri Dinamo Zagreba u petom kolu grupe “H” UEFA Liga Evrope u Zagrebu remizirali su 1:1 protiv belgijskog Genka, javlja Anadolu Agency (AA).

Dinamo je poveo u 35. minuti golom reprezentativca Bosne i Hercegovine Luke Menala, ali su gosti izjednačili pogotkom Ikea Ugba u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Gol Luke Menala možete pogledati na sljedećem linku.

U istoj grupi, Rapid iz Beča je poražen od West Hama rezultatom 0:2.

Poredak: West Ham 13, Dinamo Zagreb sedam, Genk pet i Rapid iz Beča tri boda.

Crvena zvezda je u grupi “F” u Beogradu pobijedila bugarski Ludogorets 1:0. Strijelac je bio Mirko Ivanić u 57. minuti.

U istoj grupi danski Midtjylland je savladao Bragu rezultatom 3:2.

Poredak: Crvena zvezda 10, Braga devet, Midtjylland osam i Ludogorets jedan bod.

U ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Bayer Leverkusen – Celtic 3:2, Betis – Ferencvaros 2:0, Galatasaray -Marseille 4:2 i Lokomotiv Moskva – Lazio 0:3.