Napadač Barcelone

Messi: Barcelona nije dobro odradila pripreme ove sezone

messi

Napadač Barcelone Lionel Messi je izjavio da njegova ekipa nije imala dobre pripreme prije početka sezone

Napadač Barcelone Lionel Messi, koji je pružio odličnu partiju protiv Intera u pobjedi s 2:1 u Ligi prvaka, istakao je da je vrlo važno da su dobili ovu utakmicu, javlja Anadolu Agency (AA).

“Najvažnije je da smo pobijedili sada, ali i protiv Getafea. Igramo sa Sevillom i trebamo novo slavlje prije pauze”, rekao je slavni napadač.

“Svi velikani imaju problema na samom početku sezone. Nije opravdanje, ali nismo imali baš dobre pripreme. Kada stalno putujete, onda ne možete dobro trenirati i to je zaista velika realnost”, dodao je Messi.

Barcelona je nakon preokreta u 2. kolu grupe F na Nou Campu pobijedila Inter rezultatom 2:1. Strijelac za Barcu je bio Luis Suarez u 58. i 85. minuti, dok je gol za Inter postigao Lautaro Martinez u 3. minuti. U istoj grupi, Slavia iz Praga je kod kuće izgubila od Borussije Dortmund 0:2.

Poslije 2. kola, lider grupe je Borussia s četiri boda, koliko ima i Barcelona, dok Inter i Slavia imaju po jedan bod.