ligue 1

Messi debitovao za PSG, ali je Mbappe “ukrao show”

Paris Saint-Germain pobijedio je 2:0 u četvrtom kolu Ligue 1 na gostovanju kod Reimsa.

Oba pogotka zabio je Kylian Mbappe, prvi u 16. minuti glavom na ubačaj Angela di Marije, a drugi u 64. minuti poslije brze kontre i dodavanja Achrafa Hakimija.

Utakmica je također značajna jer je svoj debi za parišku ekipu u 66. minuti ostvario Leo Messi, ušavši igru umjesto Neymara.

PSG je tako došao do četvrte pobjede u četiri kola, a Reims je trenutno 17. s tri boda.

Mbappe je sjajnom predstavom pokazao da je i dalje koncentrisan na svoju trenutnu ekipu, iako ga se neprestano povezuje s Realom te je poznato da želi zaigrati za madridski klub.