Metalleghe slavio na Koševu

Sarajevo-Metalleghe

Sarajevo je na stadionu Koševo u šestom koolu Premijer lige poraženo od Metalleghea 2:1. Domaćini su od samog početka izgledali loše na terenu, a u 15. minuti navijači Sarajeva glasno su tražili odlazak Uprave i trenera Almira Hurtića.

Samo dvije minute nakon toga gosti iz Jajca poveli su 1:0. Gol je nakon kornera s desne strane zabio Dragoslav Stakić koji je odličnom reakcijom glavom savladao Pavlovića. Sve skupa je naravno još više razbijesnilo navijače Sarajeva.

U 58. minuti Mirza Kovač je postigao drugi gol za goste, nako što je tek ušao s klupe za rezervne igrače. Navijači Sarajeva su na to odgovorili povicima “Dobit ćete batine”.

Mersudin Ahmetović je u 74. minuti smanjio na 1:2, a isti je igrač i deset minuta kasnije imao priliku, ali njegov je udarac otišao pored gola…