Misimović predvodi Bayern u Stambergu

Redakcija
1 min čitanja

Iako već izvjesno vrijeme uživa u fudbalskoj penziji, Zvjezdan Misimović i danas je aktivan, istina na malim terenima, i to u Njemačkoj. Nedavno je zajedno sa Elberom, Zicklerom, Sergiom i ostalim nekadašnjim saigračima nastupio za veterane Bayerna, a isto to učinit će i sutra na turniru u dvorani u Stambergu.

Njemački mediji podsjećaju da Misimovića bez obzira što nije aktivan i danas krase lijepi potezi, da je veliki majstor, ali i igrač koji ne trči mnogo. Na turniru će nastupiti Deutsche Post, Bayern Munchen, Schweinfurt, Pocking-Possenhofen, Ingolstadt, Bello, TSV 1860 München i Berg.

Misimović je posljednje dane karijere proveo u Kini, a prije toga igrao je za Dinamo Moskvu, Galatasaray, Wolfsburg, Nurnberg, Bochum i Bayern.

Podijeli ovaj članak