Daniel Zsori

Mladi Mađar zabio škaricama kakve se rijetko viđaju

madjar

Poput slavnog Brazilca Rivalda, donio je pobjedu 2:1 svojoj ekipi u 93. minuti

Kako u devet minuta iz potpune anonimnosti steći veliku slavu, pokazao je 18-godišnji Mađar Daniel Zsori. Mladi Debrecenov napadač presudio je derbi protiv Ferencvarosa golčinom kakva se rijetko viđa.

Poput slavnog Brazilca Rivalda, donio je pobjedu 2:1 svojoj ekipi u 93. minuti, a ušao je u 81. Dovoljno vremena da zabije gol godine.

Bio mu je to debi u profesionalnom nogometu, a ovog se mladića smatra velikim potencijalom tamošnjeg nogometa.

Zsori je, leđima okrenut od gola Dibusza, savršeno pogodio iz vrlo nezgodne situacije. Mađarski komentatori koji su radili prijenos utakmice urlali su od uzbuđenja, a ovaj potez mladog napadača vrijedi pogledati nekoliko puta.

Zsori inače igra za drugi tim Debrecena, za koju je zabio 39 golova. Idol mu je, pogađate, Cristiano Ronaldo.