Mladi nogometaši BiH remizirali s Azerbejdžanom

mlada nogometna reprezentacija bih

Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine (U21) u prijateljskom susretu u Krškom (Slovenija) remizirala je sa selekcijom Azerbedjžana 0:0.

Bh. reprezentativci su imali više od igre, ali nisu iskoristili svoje prilike i utakmica je završena bez pogodaka.

Od 53. minute bh. tim je imao i igrača više na terenu jer je Alijev dobio crveni karton.

Selektor Darko Nestorović za internet portal Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine izjavio je da je bh. tim odigrao još jednu odličnu utakmicu i da je “prava šteta što nije pobijedio”.

– Imali smo dosta šansi, ali lopta jednostavno nije htijela u gol. Azerbejdžan se predstavio kao dobra reprezentacija i želim im sve najbolje u nastavku kvalifikacija – kazao je Nestorović.

Azerbejdžan – Bosna i Hercegovina 0:0

Azerbejdžan: Tarlan Ahmadli, Rahil Mammadov, Magsad Isayev, Mahir Madatov, Elshan Abdullayev, Azar Salahli, Vugar Mustafayev, Orkhan Aliyev, Elnur Jafarov, Sadig Guliyev, Bahlul Mustafayade.

Bosna i Hercegovina: Nemanja Trkulja, Kerim Memija, Eldar Čivić (Miloš Šatara), Aleksandar Jovičić, Ajdin Redžić, Amer Gojak (Adnan Osmanović), Armin Ćerimagić, Marin Popović, Asim Zec (Miljan Govedarica), Amir Hadžiahmetović (Damir Sadiković), Siniša Saničanin