Premijer liga BiH

Mladost na krilima Hiroša slavila protiv Olimpika

Screenshot_6-4 copy

Na stadionu u Doboju kod Kaknja slavila se minimalna, ali zaslužena pobjeda

U 6. kolu Premijer lige BiH ekipa Mladosti DK je na domaćem terenu slavila protiv Olimpika rezultatom 1:0.

Prva prava prilika desila se u 13. minuti kada je Hiroš probio po lijevoj strani i šutirao iz mrtvog ugla, ali njegov udarac je odbranio Hadžić. Sljedeća veća prilika viđena je u 42. minuti kada je Vazda prošao po desnoj strani, centrirao, ali je Hadžić sa manje od deset metara šutirao glavom preko gola. Dvije minute kasnije Hadžić je ponovo propustio dobru priliku, ovoga puta nakon ubačaja Hiroša.

U samom finišu prvog dijela Mladost stiže do vodstva. Sjajni Hiroš je prevario nekoliko igrača gostiju, te sa 15-ak metara sjajno šutirao za 1:0.

I u nastavku je domaći tim pokazao bolju igru, ali je rezultat ostao nepromijenjen.