Napadač Napolija opljačkan nakon sinoćnje pobjede protiv Liverpoola

becker milik

Arkadiusz Milik, napadač Napolija, bio je žrtva oružane pljačke na povratku kući nakon sinoćnje pobjede njegovog tima u Ligi šampiona protiv Liverpoola, prenosi Anadolu Agency (AA).

Napoli je slavio rezultatom 1:0 pogotkom Lorenza Insignea u 90. minuti, a Milik je na terenu proveo 68 minuta.

Prema navodima italijanskih medija, poljski fudbaler je dva sata iza ponoći bio u svom automobilu, kojim se vraćao kući, kada mu je u Varcaturu motocikl blokirao put. Jedan od dvojice ljudi s motocikla se približio automobilu, uperio pištolj u Milika i naredio mu da preda svoj sat Rolex Daytona, vrijedan 20.000 eura.

Dvije muške osobe, obojica s kacigama na glavama, pobjegla su s mjesta događaja, a policijska istraga je u toku.