Navijači Zrinjskog priredili spektakl na početku utakmice sa Krupom (VIDEO)

zrinjski_slavlje

Navijači mostarskog Zrinjskog potrudili su se da svojim fudbalerima prirede atmosferu dostojnu prvaku države.

Već na samom početku posljednje utakmice ove sezone protiv Krupe, dok su ekipe predvođene sudijama izlazile na travnjak stadiona Pod Bijelim brijegom, naviijači Plemića su teren zasuli papirnatim rolnama.

Potom je uslijedila bakljada na istočnoj tribini, gdje su smješteni najvatreniji navijači Zrinjskog.

U šestoj minuti utakmice navijači na zapadnoj tribini podigli koreografiju u bojama kluba iz Mostara u znak osvajanja šeste titule prvaka BiH.

Nakon prvog dijela, Zrinjski vodi 3:0 golovima Filipovića (3.), Bencuna (11.) i Handžića (32. minuta).

Osim meča u Mostaru, igra se susret Radnik – Široki Brijeg, u kojem je rezultat nakon prvog dijela 1:1. Široki je došao u vostvo golom Kvesića u 4. minutu, da bi Stojanović poravnao u 20. minutu preko Stojanovića.