Nevjerovatan promašaj igrača Sarajeva i velika greška sudije VIDEO

sarajevo_vitez_hebibovic

Danas su na programu tri utakmice BH Telecom Premijer lige. Susret Sarajeva i Viteza na Koševu počeo je od 16,30 sati, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Domaći su bili bolji protivnik, no nisu uspjeli to pretoriti u rezultatsku prednost.

U 6. minutu susreta Sarajevo povelo, no glavni sudac Zoran Soknić iz Istočnog Sarajeva je poništio gol koji je glavom postigao Lelić zbog prekrašaja.

Čini se da je to bila loša odluka suca, no pogledajte tu situaciju i procijenite sami.

U 13. minutu Sarajevo je moglo do vodstva, no gosti su imali puno sreće. Nakon kornera prečku je pogodio Mihojević, a odbijena lopta čini se prepala je Hebibovića koji ne uspjeva sa samo metar pogoditi protivničku mrežu.

Iznerviran odlukama sudija Husref Musemić trener Sarajeva oštro je reagovao nakon što je Soknić svirao kraj prvih 45 minuta…

Danas su na programu još dvije utakmice, od 19,30 sati igraju Sloboda – GOŠK i Zrinjski – Čelik.

U nedjelju su na programu još tri utakmice, Krupa – Mladost (16.00), Radnik – Željezničar (16,30) i Široki – Borac (20,00)