Dijamant i dalje blista

Nevjerovatni Edin Džeko postigao hat-trick u novoj pobjedi Fenera

Nevjerovatni Edin Džeko postigao je večeras hat-trick u novoj pobjedi Fenerbahčea. Ovaj put velikan iz Istanbula je u gostima savladao Pendikspor sa 5:0.

Fener je poveo u 30. minuti autogolom Canpolata u 30. minuti, da bi ba 2:0 prednost povećao Kahveci.

A u drugom poluvremenu na scenu stupa kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine.

U samo 24 minute Dijamant je postigao hat-trick postigavši golove u 65, 77. i 87. minuti.

Prvi gol pogledajte na ovom LINKU.

Drugi gol pogledajte na ovom LINKU.

Treći gol pogledajte na ovom LINKU.

Džeko je ovim golovima izbio na čelo liste strijelaca s deset postignutih golova koje dijeli s Maurom Icardijem.

Fener nakon 10 odigranih kola ima isto toliko pobjeda i drži vrh tabele. Dva boda ima manje Galatasaray, dok je treća Adana sa 20 osvojenih bodova.