Majstor

Nezaustavljivi Ibišević ponovo zatresao mrežu, pa na genijalan način proslavio gol (VIDEO)

ibisevic

Zanimljiv je i način na koji je Ibišević proslavio pogodak

Vedad Ibišević ponovo je pogodio za Herthu!

Nakon što je u prošlom kolu nakon “korona pauze” zabio svom bivšem klubu Hoffenheimu u pobjedi 3:0, Ibišević je večeras opet bio strijelac za Hertha Berlin, ovaj put protiv gradskog rivala Union Berlina.

Bivši napadač bh. reprezentacije igrao je od početka, a nakon prvog poluvremena bez golova, načeo je mrežu gostiju u 51. minuti.

Zanimljiv je i način na koji je Ibišević proslavio pogodak.

Naime, nakon pogodaka prošle sedmice protiv Hoffenheima, igrači Herthe su se radovali zagrljajima što je naišlo na kritike javnosti.

Nakon tog meča Ibišević je kazao da igrači nisu roboti i da se ne mogu suzdržati.

Ovog puta, Ibišević je pokazao igračima da drže distancu u proslavi s osmijehom na licu.

U idućih deset minuta, Hertha je povećala prednost na 3:0, a Ibišević je upisao čak dvije asistencije!

Pogledajte i dvije maestralne asistencije preporođenog Ibiševića.