Marko Grujić

Nogometaš postao hit na društvenim mrežama zbog simuliranja protiv Juventusa

grujic (1)

Portu je u tim trenucima odgovaralo da Grujić što duže ostane na travi

Porto je u dramatičnoj utakmici izbacio Juventus u osmini finala Lige prvaka. Portugalci su u Torino stigli s prednošću 2:1, a nakon 90 minuta revanša Juventus je vodio istim rezultatom pa su se igrali produžeci. Obje ekipe su postigle po pogodak u dodatnih 30 minuta pa je Porto prošao zbog gola više u gostima.

Portugalci su nakon drugog gola pokušali u produžecima ukrasti što više vremena, a u tome se posebno proslavio srpski veznjak Marko Grujić. Ušao je u igru u 90. minuti, a pred kraj produžetaka se probio po desnoj strani i izborio prekršaj. Portu je u tim trenucima odgovaralo da Grujić što duže ostane na travi, a on se valjao gotovo pola minute te ga je kamera snimila kako to radi s osmijehom vireći kroz prste.

Snimka Grujićevog simuliranja postala je hit na internetu jer jako podsjeća na simuliranje Barceloninog Sergija Busquetsa 2010. godine protiv Intera kada je kroz prste virio da vidi hoće li Interov Thiago Motta dobiti isključenje.