Nova bruka na Koševu, navijači traže odlazak kompletne Uprave (FOTO)

FK Sarajevo – Gošk (5)

I Gošk iz Gabele odnio je bodove sa Koševa (0:1). Od dolaska Valentina Ilievskog na čelo FK Sarajevo to više i nije neko iznenađenje jer bordo klub nema viziju i cilj, entuzijazm, kvalitetnog zadnjeg veznog ili barem pravog trenera, dakle novca ni znanja da to nadomjesti.

Gabeljani su u Sarajevo došli sa unaprijed spremljenom postavkom kojom su prisili domaći sastav da jalovo napada i strepi prilikom svake izgubljene lopte na sredini terena.

Istina, tokom većeg dijela utakmice Sarajevo je imali inicijativu i nekoliko prilika, ali je izostala realizacija.

I onda je pobjedonosni pogodak za Gošk postigao Ramić u 70. minuti utakmice nakon jedne od brojnih grešaka zadnje linije. Do kraja, Gošk se povukao, a Sarajevo je pokušalo da napadne, međutim, sve je ostalo na pokušaju.

Pobjedu u gostima ostvarila je i Mladost iz Doboj Kaknja, koja je u Banjoj Luci savladala ekipu Borca s 1:0. Bio je to duel neporaženih ekipa nakon dva kola, a Mladost se ovom pobjedom izdvojila na čelu tabele sa devet bodova. Jedini pogodak na utakmici postigao je Šišić u 2. minuti.

Navijači Sarajeva zatražili ostavku kompletne Uprave

Navijači FK Sarajevo tokom utakmice sa Goškom zatražili su ostavke kompletne Uprave. Prema njihovom mišljenju sadašnje rukovodstvo tima sa Koševa skupljena je s kolca i konopca i pravi katastrofalne poteze.

Navijači, između ostalog, traže odgovore na pitanja poput onih o statusu Nermina Crnkića ili Saida Husejinovića, ali i zašto su pojačanja, koja su obećana, izostala?