prva liga fbih

Novi kiks Čelika, snovi o povratku u elitu mogli bi biti gotovi do polusezone

rudar kakanj celik

Konačnih 2:2 postavio je Hasanović u 65. minuti utakmice

Fudbaleri Rudara i Čelika podijelili su bodove u jednom od derbija 6. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Zeničani su tako treći put remizirali ove sezone i uspjeli skupiti tek devet bodova iz šest utakmica.

U sjajnom ambijentu u Kaknju meč je završen rezultatom 2:2. Domaći su poveli golom Hasanovića u 15. minuti, a do odlaska na odmor gosti su uspjeli preokrenuti.

Za 1:1 pogodio je Žuna u 23. minuti, a deset minuta kasnije Arnautović pogađa za 1:2.

Konačnih 2:2 postavio je Hasanović u 65. minuti.

Gostujuće pobjede Goražda i Zvijezde

Dvije gostujuće pobjede ostvarili su igrači Goražda i Zvijezde koji su slavili u Gračanici protiv Bratstva i Bihaću protiv Jedinstva identičnim rezultatima 2:0. Simm Bau i

Radnik su podijeli bodove odigravši 1:1, dok je meč Tomislav – Gornji Rahić završen bez golova.

Lidera na tabeli, tuzlanska Sloboda trenutno igra svoju utakmicu 6. kola na Tušnju, protivnik je Stupčanica.