Novi remi Željezničara na pripremama u Antaliji

fk zeljeznicar antalija

Fudbaleri Željezničara su u drugoj pripremnoj utakmici u Antaliji danas odigrali neriješeno 0:0 sa danskim drugoligašem Vendysellom.

Bio je to drugi remi bez golova bh. premijerligaša u Antaliji, nakon što je prije četiri dana susret sa slovačkim DAC-om završen istim rezultaom.

Željezničar je većim dijelom susreta bio bolji rival, a najbolju priliku za pogodak imao je u 28. minuti kada jedanaesterac nije iskoristio Bekrić.

Trener Željezničara Edis Mulalić današnji susret je započeo u sastavu: Kjosevski, S. Stevanović, Kosorić, Bogičević, Kramarić, Zolotić, Blagojević, Bekrić, M. Stevanović, Stanić, Lendrić.

U drugom poluvremenu su nastupili: Fejzić, Beganović, Đermanović, Hasanović, Sadiković, Hodžurda, Mailson, Memija, Thiago.

Posljednju utakmicu u Turskoj Željezničar će odigrati 18. februara protiv Illichivets Mariupola, a dan kasnije planiran je povratak ekipe u Sarajevo.