LA LIGA

Novi šok na Bernabeu

Atletico Madrid sutra gostuje Cadizu i ima priliku napraviti veliku razliku

Real Madrid gubi korak na svim poljima. Madriđani su izgubili kod kuće od Levantea (1:2) u 21. kolu Primere.

Bio je to Realu čak treći poraz u devet odigranih utakmica na Bernabeu ove sezone.

Tok meča čini se okrenuo je trenutak kada je isključen Eder Militao u devetom minutu.

Ipak, domaći su poveli preko Marca Asensia već u 13. minutu, ali su gosti brzo uzvratili.

Poravnao je Jose Morales u 32. minutu, a preokrenuo Roger Marti u 78. minutu utakmice. Marti je u 64. minutu promašio i penal, tačnije odbranio mu je Thibaut Courtois. Lider Atletico iz Madrida sada ima sedam bodova viška i dvije utakmice manje od gradskog rivala.

Levante sa 26 bodova zauzima devetu poziciju, u sljedećoj rundi čeka Granadu.

Atletico Madrid sutra gostuje Cadizu i ima priliku napraviti veliku razliku u odnosu na pratioce na tabeli. objedom nad Cadizom, klub iz Madrida bi otišao na čak 10 bodova viška. MOZZART na pobjedu gostiju nudi kvotu 1,63.

Ukoliko ste ljubitelj sportskog klađenja, kompletnu ponudu MOZZART-a za ovaj susret možete pogledati OVDJE!