Live

Opet u centru pažnje: Balotelli postigao pogodak, pa proslavom “ukrao show” (VIDEO)

balotelli

Ekipa Marseillea večeras je u 27. kolu francuske Ligue 1 slavila na domaćem terenu protiv St.Ettienea.

Marseille je upisao pobjedu rezultatom 2:0, a oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu. Balotelli je u 12. minuti pogodio za vodstvo a, konačnih 2:0 postavio je Thauvin u 21. minuti utakmice.

Ipak, trenutak utakmice koji je zadivio svjetske medije i navijače bila je proslava Balotellijevog gola, vjerovatno prva u historiji takvog karaktera.

Nakon što je postigao pogodak, Balotelli je otrčao do fotoreportera koji mu je dao mobitel, a Balo je onda upalio prijenos uživo na Instagramu i svojim fanovima emitovao slavlje.