Evropska liga

Partizan u Beogradu poražen od Manchester Uniteda

partizan manchester

U drugom duelu ove grupe, AZ Alkmaar je kod kuće bio bolji od FC Astane s ubjedljivih 6:0.

Partizan je u trećem kolu Europske lige u grupi L kao domaćin u Beogradu poražen od favoriziranog Manchester Uniteda rezultatom 0:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Gosti su poveli golom Anthonyja Martiala u 43. minuti iz penala, što je bio rezultat prvog dijela igre.

U drugom poluvremenu je bilo još nekoliko prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao pa je Manchester osvojio nova tri boda za prvo mjesto u grupi.

Lider grupe L je Manchester sa 7 bodova, drugi je AZ Alkmaar sa 5, Partizan ima 4, dok je FC Astana bez bodova.