Liga prvaka

Pjanić je bio ljut na trenera zbog izmjene, evo reakcije Allegrija

pjanic-allegri-juventus

Vidljivo je bilo nezadovoljstvo Miralema Pjanića nakon što ga je italijanski stručnjak izveo iz igre

Juventus je u šestom kolu grupne faze Lige prvaka poražen na gostovanju kod Young Boysa odigravši 1:2.

Bh. fudbaler Miralem Pjanić odigrao je dosta lošu utakmicu, a nakon jedne pogreške u drugom poluvremenu doslovno je iznervirao trenera Allegrija, koji ga je zbog toga odlučio zamijeniti u 65. minuti susreta.

Pjanić prilikom izlaska iz igre nije želio prići Allegriju, već se zaputio pravo prema svlačionici, što je vjerovatno pokazatelj da Pjanić nije zadovoljan što je morao napustiti igru ranije nego je navikao.

Vidljivo je bilo nezadovoljstvo Miralema Pjanića nakon što ga je italijanski stručnjak izveo iz igre, no on je na kraju utakmice objasnio zašto ga je izveo.

– Želio sam odmoriti Miralema Pjanića pred derbi sa Torinom u subotu, rekao je Allegri.