Pjanić pogodio u 13. pobjedi Juventusa ove sezone

torino_juve

Miralem Pjanić golom u 92. minutu susreta protiv Torina stavio je tačku na 13. pobjedu Stare dame ove sezone.

Gradski derbi u Torinu završen je pobjedom Stare dame s 3:1, a prije Pjanića dva puta je pogodio Higuain (28. i 82. minuta).

Jedini gol za Torino postigao je Belotti u 16. minutu utakmice.

Pjanić je u igru ušao u 81. minutu umjesto Cuadrada, nakon čega je Juve zabio dva gola. Bio je to veznjaku reprezentacije BiH peti gol ove sezone.

Završena su još četiri susreta 16. kola. Napoli je pregazio Cagliaria u gostima s 5:0, a gostujuće pobjede zabilježili su i Udinese na Atalantom (3:1) i Chievo nad Palermom (0:2). Jedini bod kao domaćin danas je osvojila Bologna u duelu s Empolijem (0:0). Ervin Zukanović meč Atalante i Udinesea odgledao je s klupe za rezerve.