Juventus

Pogledajte kako je Ronaldo “kaznio” Khediru zbog promašaja (VIDEO)

ronaldo_khedira

Prvi gol u pobjedi Juventusa postigao je Sami Khedira u 23. minuti, ali teško da će jučerašnji meč pamtiti baš po tome

Juventus je juče nastavio svoju pobjedničku kampanju u italijanskoj Seriji A upisavši 20. pobjedu u 23 meča.

Ovaj put “žrtva” je bio Sassuolo, a konačan rezultat je bio 0:3 za aktuelne šampione.

Prvi gol postigao je Sami Khedira u 23. minuti, ali teško da će jučerašnji meč pamtiti baš po tome, jer ga je u 60. minuti Cristiano Ronaldo doslovno nokautirao snažnim šutem.

Khedira je prije toga promašio dvije dobre prilike pri rezultatu 0:1, pa su se na društvenim mrežama našalili da ga je Ronaldo kaznio zbog toga.

Ipak, nakon meča, Khedira je poslao Ronaldu šaljivu poruku uz sliku zagrljaja njih dvojice.

“Hvala za glavobolju večeras!”, napisao je Khedira.