Liga prvaka

Pogledajte Mullerov “pokušaj ubistva” za koji je dobio crveni karton (VIDEO)

muller

Jedan od najzanimljivijih duela posljednjeg kola Lige prvaka odigrali su Ajax i Bayern Munchen, a meč je nakon uzbudljive utakmice završio neriješenim ishodom 3:3

Meč koji direktno odlučuje prvoplasiranog u grupi E počeo je dominacijom njemačkog tima, a pogodio je Lewandowski u 13. minuti.

Ipak, drugo poluvrijeme je donijelo šok za Bavarce u režiji reprezentativca Srbije Dušana Tadića, koji je prvo pogodio u 61. a onda i u 82. minuti iz penala.

Između ta dva gola, oba tima su dobila po crveni karton, ali onaj Thomasa Mullera iz 75. je upečatljiviji, jer je jedan od najbrutalnijih startova sezone.

Do kraja, Lewandowski je pogodio iz penala u 86. a zatim je Coman pogodio u 90. minuti, nakon čega je izgledalo da će Bayern skoro sigurno doći do pobjede.

Ipak, da sve ne bude tako pobrinuo se upravo Tagliafico koji je od Mullera dobio nogu u glavu, te je pogodio za konačnih 3:3 u 95. minuti.

Start Mullera za crveni karton pogledajte u nastavku.