Neopreznost kažnjena

Pogledajte odakle je gol primio golman Zvezde (VIDEO)

gol-zvezda

Najzanimljiviji trenutak meča desio se u 24. minuti

Fudbaleri Crvene zvezde su u posljednjem meču u ovoj godini savladali Čukarički 3:1 u zaostaloj utakmici šestog kola Lige Srbije. Tako su došli do 55 bodova i sačuvali 11 poena viška u odnosu na Partizan.

„Crveno-beli“ su poveli već u prvom pravom naletu. Marko Gobeljić je poslao loptu u kazneni prostor gostiju gdje je najviši u skoku bio Nemanja Milunović i pogodio za vođstvo.

Međutim, najzanimljiviji trenutak meča desio se u 24. minuti, kada je Luka Stojanović primijetio da je golman Zvezde Borjan izašao sa gol linije, te ga sjajno lobovao sa centra terena.

Ipak nakon nekoliko prilika na obje strane, Zvezda je došla do gola u 74.minuti. Ponovo je junak postao Milan Pavkov, koji je glavom skrenuo loptu u mrežu za vođstvo domaćih.

Najljepšu akciju domaći su odigrali u 85.minuti. Marko Gobeljić je izmjenjao nekoliko dodavanja, a onda sjajno uposlio Aleksu Vukanovića koji neometan pogađa za 3:1. Upravo je bek Zvezde bio asistent kod svih golova šampiona Srbije.